Pre pomáhajúce profesie - dula, pôrodná asistentka, masérka vám viem vytvoriť množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu ce adresu eva@mojerebozo.sk

Faja BUGAMBILIA

Tradičná mexická faja (opasok/šerpa) vyrobená z dvojitej bavlnenej tkaniny s vrkočmi na oboch koncoch. 

Dostupnosť Skladom
€87
Faja BUGAMBILIA

FAJA BUGAMBILIA

Podpora a pocit bezpečia vo chvíľach, keď potrebujete extra objatie okolo lona

Viac o jej histórii a používaní sa dozvieš v článku https://www.mojerebozo.sk/blog/mexicka-faja/ 

ROZMERY

Približne 2,8 m -3,1 m /110-122 palcov (+ strapce)
Šírka približne 15 cm
GSM: Približne 1125 g/m2
 

Tradičná mexická faja (opasok/šerpa) vyrobená z dvojitej bavlnenej tkaniny s vrkočmi na oboch koncoch. Faja sa tradične používa na celom svete na poskytnutie dodatočnej podpory počas tehotenstva, po pôrode alebo aj počas práce či meditáciách.

Vychutnajte si fyzickú a energetickú podporu a ochranu prostredníctvom používania našej silnej, mimoriadne hrubej šatky FAJA. Môže napomôcť upokojiť unavené telo a uzemniť nás.

Vaša faja nesmierne pomôže vášmu telu počas práce, menštruácie, tanca, po pôrode, v tehotenstve  - vďaka posilneniu stredu vášho tela pomocou extra pohodlnej a pevnej dvojitej tkaniny.

Antama Textiles - "Všetky naše výrobky sú vyrobené eticky a podporujú život vo vidieckych oblastiach Mexika, projekty miestnych komunít a pôrodníctvo."

VÝHODY

100 % bavlna a priedušný materiál, fyzická podpora pre rastúce bruško / maternicu / boky.
Tkané na pedálových krosnách v mexickom meste Oaxaca
Prírodné tkaniny
Ochrana pred pôsobením negatívnych energií
Podporuje každodenný život
100 % remeselná výroba
 

Pred použitím odporúčame aspoň raz oprať. Najlepšie na 40 stupňoch s použitím ekologických pracích prostriedkov. Zvoľte program jemnejšieho prania na nízkych otáčkach a sušte v tieni. Zviažte strapce-vrkoče dohromady, aby sa nezamotali (alebo použite napríklad elastickú gumičku do vlasov alebo pracie vrecko na ich ochranu). Taktiež odporúčame žiadne bielidlá a najlepšie ani žiadne sušenie v sušičke.

Ručne tkané predmety môžu obsahovať tkáčske uzly alebo iné znaky ručnej práce. Mierne zmeny vo farbe alebo veľkosti sa môžu vyskytnúť aj v dôsledku zmeny množstva nití keďže tkaniny ručne vyrábajú rôzni remeselníci. Každý výrobok je nakoniec jedinečný kus.

 

Kategória: opasok faja
Hmotnosť: 0.8 kg