🌟 AKCIA do konca júna 2024 🌟 Rôzne zľavy z dôvodu presunu e-shopu a vyprázdňovania skladov. Potešte sa bylinkami na ženskú vaginálnu náparku či ďaľšími produktami v ponuke 🌹. 🔹Pre pomáhajúce profesie 🔹 Ak ste dula, pôrodná asistentka, rebozo terapeutka, rada pre vás vytvorím množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu na adresu eva@mojerebozo.sk

o mne

Na ceste za svojím snom

Môj príbeh začal jednoducho. Na Instagrame som objavila svet dúl a pôrodných fotografiek. Zaujal ma až natoľko, že dnes píšem tieto riadky. Popri tom sa teším z každej spolupráce, ktorá vznikla vďaka môjmu rozhodnutiu stať sa dulou, fotiť pôrody na Slovensku a ďalej zdieľať moju lásku k technike REBOZO a jej využitiu.
Niekedy v roku 2018, v čase kedy som dokončila vysokú školu a začala pracovať ako špeciálna pedagogička, prišli prvé zmeny.
Zmeny v mojom vnímaní seba samej. Ako moje vnútro ladí s vonkajškom a vzťahmi, ktoré mám?
Začala som "vylaďovať". A robím to do dnes.
Rôzne myšlienky a skúsenosti a už spomínané sledované ženy na Instagrame ma priviedli k ženám, ich sprevádzaniu a príprave na pôrod.
Väčšinu svojich služieb poskytujem individuálne, pretože každá z nás je výnimočná, každá potrebuje na svojej ceste niečo iné. 
Rada ťa prevediem obdobím tehotenstva, pôrodom a šestonedelím. Stretnutia môžeš absolvovať aj so svojou sprevádzajúcou osobou.
 
Ako dula som si obľúbila predovšetkým techniku Rebozo.
Vďaka mexickej tradícii so šatkami si môže každá z nás dopriať relax a úľavu nielen počas pôrodu ale aj kedykoľvek potom či pred tým - v iných obdobiach ženy.
 
Ďalšími nástrojmi, ktoré majú veľmi jednoduché využitie sú aj vaginálna náparka či dôverný rozhovor.
Zároveň môžem byť nerušivou súčasťou tvojho pôrodu ako pôrodná fotografka.
Príbehy pôrodov, ktoré som fotila nájdeš už čoskoro na mojom novom webe BIRTHPHOTO.SK 
 
Z fotenia so mnou môžeš mať radosť aj počas iných období tvojho života – tehotenstvo, dojčenie, rodinné fotenie ... POZRI FOTOBALÍČKY
 
Milá žena, teším sa na Teba.
S láskou, Eva
 
IMG_8279 IMG_0653