Pre pomáhajúce profesie - dula, pôrodná asistentka, masérka vám viem vytvoriť množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu ce adresu eva@mojerebozo.sk

REBOZO šatka

SÚČASŤOU POŽIČANIA JE VRATNÁ ZÁLOHA 20€, ktorú vám doplním vo výslednej cene do vašej faktúry.

6

doba požičania
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€20 €40 €55 od €20
REBOZO šatka

Milá žena, požičiavaš si šatku ✨ REBOZO ✨

Zdieľam s tebou informácie k starostlivosti o ňu, jej vráteniu a k jej používaniu. 
V závere popisu aj jedno moje odporúčanie a pomôcka, ktoré som nedávno začala pri nosení REBOZO šatky využívať ja.

Starostlivosť o rebozo:
Rebozo per len v nevyhnutných situáciách. V prípade prania použi ekologický prací prostriedok a teplotu max. 40 stupňov. Šatku môžeš v práčke vložiť do samostatného sáčku čím predídeš zamotaniu strapcov s inými textíliami. Šatka už bola praná. Nefarbí ďalšie prádlo. Napriek tomu odporúčam prať s podobne sfarbeným prádlom. Keď sa ti podarí používať šatku bez potreby oprať ju, pokojne mi ju vráť neopratú a ja sa už o to s radosťou postarám. Ďakujem 

Vrátenie šatky:
Cenník požičania závisí od doby, ktorú zvolíš v ponuke produktu. Niekoľko dní pred koncom doby požičania ti príde odo mňa upozornenie či chceš rebozo vrátiť alebo ho ďalej používať a predplatiť si ho na dlhšie obdobie. Maximálna doba požičania je 4 mesiace.

Úväzy bruška:
Zavinovanie je univerzálne aj v období mimo tehotenstva. Pridávam sem odkazy, kde nájdeš inšpirácie od ďalších žien:

https://www.youtube.com/watch?v=JOIHd1wPgds  - s dlhšou šatkou, ktorá je aj na nosenie
https://www.youtube.com/watch?v=Blw6xMxgTiQ  - pôrodná asistentka Anna Kohútová a jej opis významu viazania bruška
https://www.youtube.com/watch?v=Xhj_eUoVVrY  - začínam koncom šatky na svojom boku

https://www.youtube.com/watch?v=m9FOvkrPm1I - úväz FAJA opasku

Úväz si môžeš prispôsobiť podľa svojich potrieb. Napríklad ho môžeš na konci pevne zviazať alebo len pozakladať konce šatky do vnútra obviazanej šatky.

Doplňujúce údaje k vráteniu:
Eva Kosmeľová
Námestie SNP 20/49
Slovenská Ľupča
97613

+421910220377
 
Uprednostňujem odoslanie šatky na výdajné miesto Packety: TIPOS Námestie SNP 54, Slovenská Ľupča
 
MOJE REBOZO "vynálezy":
Počas menštruácie a silnej bolesti počas jedného dňa (ale zistila som, že aj len tak pre uvoľnenie a relax panvy a oblasti pobruška mimo menštruácie) som si nahriala môj termofor a vložila ho do rebozo šatky uviazanej okolo brucha. Termofor som tak mala stále so sebou, presne na mieste na ktorom som potrebovala (kríže, brucho…). Šatka, pevne uviazaná, držala rebozo a hriala ma či už som si ľahla alebo bola v pohybe.
- vyskúšaj a daj vedieť či si možno na niečo nové s rebozom prišla ty. Ako to vyzerá môžeš vidieť v tomto odkaze na mojom Instagrame: REBOZO & TERMOFOR
 
V prípade záujmu o konzultáciu bude možné dohodnúť si online stretnutie počas celej doby požičania.
 
Vedela si, že REBOZO má u ženy miesto na celý život? Nie je určené len na obdobie tehotenstva. Zavinovať môžeš už počas menštruácie, či kedykoľvek, kedy potrebuješ oporu pre svoju chrbticu ale aj dušu ♥︎. Aktuálne dostupné REBOZO šatky nájdeš tu.
 
V tehotenstve a šestonedelí je REBOZO hlavne opora bruška a podpora zavinovania maternice či dodanie potrebného tepla. V ponuke TEHOTENSKÝ BALÍČEK - spojenie troch produktov, ktoré oceníš nielen vďaka ich kvalite, no možnostiam využitia či posunutia ďalej blízkej žene. Pôrodné afirmácie, bylinná zmes Uvoľnenei pôrodných ciest a REBOZO? V zvýhodnenej cene TU:
 
CAROUSEL-3
Prajem ti krásne dni,
 
Eva | MOJEREBOZO.SK
 
Z lásky k žene ♥︎