Pre pomáhajúce profesie - dula, pôrodná asistentka, masérka vám viem vytvoriť množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu ce adresu eva@mojerebozo.sk

Naparovací plášť Steamy

Praktický doplnok pre bylinnú náparku v krásnych vzoroch.

vzor ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom
€53
STEAMY.CZ:
 
Praktický doplnok pre vaginálne naparovanie, ktorý vám umožní využiť pôsobenie pary nielen na intímne partie, ale aj na pokožku celého tela. Vďaka nemu si môžete vybrať medzi rôznymi typmi naparovania a pridať k vaginálnej náparke aj benefity celotelovej domácej parnej sauny.
 
Plášť môžete využiť buď na klasické naparovanie panvovej oblasti, pokiaľ si ho oblečiete ako sukňu do pása, alebo si ho uviažete nad prsia či ku krku a necháte pôsobiť príjemné vlhké bylinné teplo na celé telo. Táto procedúra je vhodná napríklad pri prechladnutí, pri bolesti svalov, pri únave alebo pri relaxácii a regenerácii, pomáha pri chudnutí aj pri kardiovaskulárnych ochoreniach. Parná celotelová sauna vzhľadom na vysokú vlhkosť hydratuje pokožku a otvára póry, vďaka čomu sa pokožka dokáže efektívne zbaviť škodlivých látok a detoxikovať.
 
Plášť je vyrobený z prírodného plátna a po procedúre ho jednoducho vyperiete v práčke, vyžehlíte a zložíte do šatníka. Poznáte nás, všetko navrhujeme tak, aby vám nikde nič zbytočne nezavadzalo a malo viac využití, pokiaľ radi navštevujete sauny, môžete plášť použiť namiesto plachty.
 
Plášť je navrhnutý v univerzálnej veľkosti tak, aby sedel všetkým ženám.
 
TECHNICKÉ INFORMÁCIE
 
Materiál: 100% bavlna
Rozmery: 120 x 125 cm (š x v)
Pranie: na 40°C