🌟 AKCIA do konca júna 2024 🌟 Rôzne zľavy z dôvodu presunu e-shopu a vyprázdňovania skladov. Potešte sa bylinkami na ženskú vaginálnu náparku či ďaľšími produktami v ponuke 🌹. 🔹Pre pomáhajúce profesie 🔹 Ak ste dula, pôrodná asistentka, rebozo terapeutka, rada pre vás vytvorím množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu na adresu eva@mojerebozo.sk

GUINDA Brown Flower Rebozo

Jemná rebozo šatka zo 100% bavlny dlhá 2,9m. Ručne tkaná na tkáčskych krosnách v meste Oaxaca, Mexico.

 
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 94
€93,70
GUINDA Brown Flower Rebozo

Rebozo šatka GUINDA Brown Flower
 
Dĺžka: 2,9m + strapce
Šírka: 72cm
 
Použitie
 
2m / bežná šatka na nosenie, úväz na nosenie s použitím ring slingu
2,5m - 3m / zavinovanie bruška v tehotenstve, masáž, nosenie
 
Informujte sa o využití rebozo šatky u svojej duly či pôrodnej asistentky alebo využite moje služby - konzultácia tu.
 
Starostlivosť o rebozo
 
Šatku odporúčame pred prvým použitím oprať:
  • prať na max. 40 stupňoch Celzia
  • sušenie v tieni
  • strapce pred praním uviažte dokopy. Možné použiť gumičku do vlasov alebo vrecúško na pranie pre každú šatku zvlášť. Predídete zamotaniu strapcov
  • odporúčame nesušiť v sušičke a nepoužívať bielidlo
  • používať ekologické pracie prostriedky
 
Každé Rebozo je originálny ručne tkaný výrobok. Môže obsahovať stopy po práci na tkáčskom stave - uzlíky, jemné zmeny v odtieňoch farby či jemné rozdiely vo veľkostiach. Dôvodom je hlavne to, že jeden druh šatky môže tkať viacero tkáčov.
 
Šatka Rebozo bola používaná na rôzne účely v Mezoamerike (oblasti v Strednej Amerike). Sprevádza človeka v každom životnom období a pri rôznych rituáloch a životných zmenách. Môžeme ho nazývať aj časťou odevu určenú ako módny doplnok, nosenie detí, rituály, masáže a pri tradičnom liečiteľstve. Čoraz populárnejšie je využitie medzi dulami, pôrodnými asistentkami a ženami všeobecne v obodobí tehotenstva, pôrodu a šestonedelia. Aj toto je len úryvok z pestrej ponuky využitia šatky. Viac sa dozviete na našom blogu.
 
Výhody:
 
Rebozo ti zabezpečí pocit bezpečia a tepla. Je to kvalitný doplnok, ktorý si obľúbiš vďaka prírodným materiálom a prievzdušnosti vhodnej do každej klímy. Môže ťa sprevádzať každým obdobím tvojho života.
 
Naše každodenné potreby a starostlivosť o seba sú zároveň prepletené potrebou byť tu pre druhých. POstarať sa najprv o seba znamená mať energiu pre našich blízkych. Každé rebozo v sebe zahŕňa pridanú hodnotu umelca, ktorý ho vyrobil. Aj vďaka tomu sa s rebozom môžete cítiť pod ochranou, odolní a v pohodlí.
 
Ako vyzerá terapia s mexickými šatkami od duly? Môžeš vidieť vo videu.
 
Už ostáva iba jediné. Nechať sa hýčkať šatkou, ktorá vám zároveň dovolí byť v blízkosti vášho dieťaťa, partnera či priateľov.
 
Použitie šatky na nosenie vášho dieťatka vám dáva slobodu a starostlivosť o dieťa aj o seba v jednom.
 
Rebozá od Antama Textiles sú tu preto, aby bola naša vzájomná starostlivosť jednoduchšia a príjemnejšia.
 
---
 
kľúčové slová: rebozo, šatka, terapia, rebozo masáž, rebozo šatka, guinda rebozo