Pre pomáhajúce profesie - dula, pôrodná asistentka, masérka vám viem vytvoriť množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu ce adresu eva@mojerebozo.sk

Black Swan Set

Profesionálna stolička pre ženskú bylinnú náparku.

Dostupnosť Skladom
€433
Black Swan Set
Steamy.cz:
Stolička Steamy® Black Swan je určená pre ženskú bylinnú naparku v prostredí s vysokými nárokmi na bezpečie, pohodlie, jednoduchú obsluhu a údržbu ako sú pôrodnice alebo iné zariadenia ponúkajúce náparku ako súčasť terapie v rámci profesionálnej starostlivosti o ženu.
 
steamy_black_swan_900pix-small-26

V kombinácii s polstrovaním Steamy® Softness Gazelle Pro tvorí jedinečný nástroj pre komfortné a bezpečné užívanie ženskej bylinnej náparky.
Základom stoličky Black Swan je robustná oceľová konštrukcia chránená vypaľovaným antikoróznym polyesterovým práškovým náterom s vysokou odolnosťou bez obsahu TGIC a olova.
Sedátko z bukovej preglejky je opatrené zdravotne nezávadným lakom (spĺňajúce normu EN71). Jeho povrch je veľmi hladký a príjemný na dotyk.
Jednotlivé diely oceľovej konštrukcie sú spojené nerezovými skrutkami.
 
POLSTROVANIE
Polstrovanie Softness Gazelle Pro je navrhnuté tak, aby zvýšilo úžitkovú hodnotu stoličky Black Swan pri jej profesionálnom použití. Dlhá obliečka - polstrovanie dosahuje až k zemi a kryje nielen nôžky stoličky, ale aj nádobu, ktorá je pod ňou a vytvára tak ochranu medzi horúcim hrncom a nohami ženy na nej sediacej. Obliečku sme ušili tak, aby mohla byť jednoducho vyčistená z vnútornej i vonkajšej strany. Celé polstrovanie je vyrobené z koženky certifikovanej na zdravotnícke použitie, ktorá je umývateľná a dezinfikovateľná. Pre ešte väčšie pohodlie a pocit bezpečia vašich klientiek alebo rodiacich žien.
 
steamy_black_swan_900pix-small38
 
Polstrovanie priamo kopíruje rozmery stoličky Black Swan, pre ktorú je určené, a preto sa na ňu jednoducho navlečie a po použití vyzlečie, umyje a vysuší.
Stolička Steamy® Black Swan je kompatibilná aj so všetkými ostatnými typmi polstrovania Steamy®.
 
OBSAH SETU
Stolička Steamy® Black Swan
Polstrovanie Softness Gazelle Pro
Smaltový hrniec Belis s objemom 2,8 L so sklenenou pokrievkou a nerezovým úchytom
 
TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Rozmer: 400 x 300 x 375 mm
Rozmer vrátane polstrovania: 400 x 300 x 410 mm
Nosnosť: min 180kg.
Hmotnosť: 5,4kg
Povrchová úprava sedátka: Zdravotne nezávadný lak (spĺňajúci normu EN71)
Povrchová úprava nosnej konštrukcie: vypaľovaný antikorózny polyestarový práškový náter bez TGIC a olova.
Polstrovanie: Studená HR pena, koženka
 
ČISTENIE, ÚDRŽBA A DEZINFEKCIA
Povrch výrobku je možné dezinfikovať bežnou dezinfekciou na báze vody alebo alkoholu. V prípade potreby utierajte povrch bavlnenou handričkou. Uistite sa, že bavlnená tkanina je mierne vlhká.
Po každom použití s polstrovaním alebo čistením vyzlečte polstrovanie z naparovacej pomôcky a nenechajte pred opätovným použitím dobre vyschnúť.
 
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE
 
Kategória: vaginálne naparovanie
Hmotnosť: 5.4 kg