Pre pomáhajúce profesie - dula, pôrodná asistentka, masérka vám viem vytvoriť množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu ce adresu eva@mojerebozo.sk

FAJA opasok

SÚČASŤOU POŽIČANIA JE VRATNÁ ZÁLOHA 20€, ktorú vám doplním vo výslednej cene do vašej faktúry.

9

doba požičania
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€20 €40 €55 od €20

Milá žena, požičiavaš si opasok ✨FAJA✨

Zdieľam s tebou informácie k starostlivosti o ňu, jej vráteniu a k jej používaniu. 
V závere popisu aj jedno moje odporúčanie a pomôcka, ktoré som nedávno začala pri zavinovaní využívať ja.

Do poznámky pri objednávke uveď o ktorú faju máš záujem. Na výber s je FAJA CASTANEA (hnedá) a FAJA GUINDA (bordová) ako na obrázkoch produktu. Ja ti pošlem podľa dostupnosti jednu z nich.

10

Starostlivosť o faju:
Opasok oper len v nevyhnutných situáciách. V prípade prania použi ekologický prací prostriedok a teplotu max. 40 stupňov. Faju môžeš v práčke vložiť do samostatného sáčku čím predídeš zamotaniu strapcov s inými textíliami. Faja už bola praná. Nefarbí ďalšie prádlo. Napriek tomu odporúčam prať s podobne sfarbeným prádlom. Keď sa ti podarí používať faju bez potreby oprať ju, pokojne mi ju vráť neopratú a ja sa už o to s radosťou postarám. Ďakujem 

Vrátenie:
Cenník požičania závisí od doby, ktorú zvolíš v ponuke produktu. Niekoľko dní pred koncom doby požičania ti príde odo mňa upozornenie či chceš faju vrátiť alebo ju naďalej používať a predplatiť si ju na dlhšie obdobie. Najdhlšie však na 3 mesiace.

Zavinovanie s opaskom FAJA a inšpirácie od iných žien:
 
 • https://www.youtube.com/watch?v=6TbaqpkrTkQ - ako nosiť FAJU?
 • https://www.youtube.com/watch?v=m9FOvkrPm1I - úväz FAJA opasku

 •  

  https://youtube.com/shorts/cy44GC1DZHg?si=l60xW94J2OM87JaS - TIP s opaskom FAJA

 • https://www.instagram.com/reel/C0ryGRkLU-C/ - FAJA na zimnú prechádzku

  Úväz si môžeš prispôsobiť podľa svojich potrieb. Napríklad ho môžeš na konci pevne zviazať alebo len pozakladať konce šatky do vnútra obviazanej šatky.

  Doplňujúce údaje k vráteniu:
  Eva Kosmeľová
  Námestie SNP 20/49
  Slovenská Ľupča
  97613

  +421910220377
   
  Uprednostňujem odoslanie šatky na výdajné miesto Packety: TIPOS Námestie SNP 54, Slovenská Ľupča
   
  MOJE REBOZO & FAJA "vynálezy":
   
  Počas menštruácie a silnej bolesti počas jedného dňa (ale zistila som, že aj len tak pre uvoľnenie a relax panvy a oblasti pobruška mimo menštruácie) som si nahriala môj termofor a vložila ho do rebozo šatky uviazanej okolo bruška. Termofor som tak mala stále so sebou, presne na mieste na ktorom som potrebovala (kríže, bruško…). Šatka, pevne uviazaná, ho držala a hriala mi či už som si ľahla alebo bola v pohybe.
  - vyskúšaj a daj vedieť či si možno na niečo nové s rebozo prišla ty . Ako to vyzerá môžeš vidieť v tomto odkaze na mojom Instagrame: REBOZO & TERMOFOR
   
  V prípade záujmu o konzultáciu bude možné dohodnúť si online stretnutie počas celej doby požičania.
   
  Vedela si, že FAJA a REBOZO majú u ženy miesto na celý život? Nie sú určené len na obdobie tehotenstva. Zavinovať môžeš už počas prvej menštruácie, či kedykoľvek, kedy potrebuješ oporu pre svoju chrbticu ale aj dušu ♥︎. Aktuálne dostupné REBOZO šatky nájdeš tu.
   
  V tehotenstve a šestonedelí je REBOZO a FAJA hlavne opora bruška a podpora zavinovania maternice či dodanie potrebného tepla. V ponuke TEHOTENSKÝ BALÍČEK - spojenie troch produktov, ktoré oceníš nielen vďaka ich kvalite, no možnostiam využitia či posunutia ďalej blízkej žene. Pôrodné afirmácie, bylinná zmes Uvoľnenei pôrodných ciest a REBOZO? V zvýhodnenej cene TU: