🌟 Júl 2024 🌟 Prebieha naďalej zľava na produkty k vaginálnej náparke - bylinné zmesi, stoličky. Osobné stretnutia pri rebozo masáži budú dostupné najbližšie týždne v okolí Karlových Varov či Plzne v Českej republike, kde sa na nejakú dobu aj s rebozom presúvam. 🔹Pre pomáhajúce profesie 🔹 Ak ste dula, pôrodná asistentka, rebozo terapeutka, rada pre vás vytvorím množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu na adresu eva@mojerebozo.sk

Voňavý pôrod

Bylinky pre vaginálne naparovanie.
Na výber rôzne veľkosti balenia.
Odosielame do 10 dní od prijatia platby.
Počet dávok ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (3 ks) Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 354/28G 354/168 354/336 Zvoľte variant
€3,90 €14,60 €30,50 od €3,90

Byliná zmes na vaginálnu náparku podľa receptúry pôrodnej babice Anny Kohutovej na uvoľnenie pôrodných ciest v prvej dobe pôrodnej, na celkovú harmonizáciu aj na povzbudenie kontrakcií. Teplo v kombinácii s bylinnými výparmi pôsobí relaxačne, znižuje vnímanie bolesti v oblasti perinea a je prevenciou rizika poranenia hrádze.

Zloženie


maliník obyčajný list, materina dúška obyčajná vňať, kapsička pastierska vňať, rozmarín lekársky list, železník lekársky (verbena)

Upozornenie!!!


Odporúčame naparovať až po ukončenom 38. týždni tehotenstva. Neužívať vnútorne.

Tri veľkosti balenia:

Bag 1 (28g) + 1 afirmácia
Bag 6 (168g) + 2 afirmácie
Bag 12 (336g) bez afirmácií (samouzatvárateľné balenie)

NENÁROČNÉ POUŽITIE

Zmes zabalená do kúpeľného vrecúška, ktorý umožňuje jej použitie kdekoľvek. Bylinky si jednoducho zbalíte so sebou k pôrodu, kde ich zalejete v nádobe vodou z rýchlovarnej kanvice alebo povaríte (závisí na možnostiach pôrodnice). Bylinky krásne prevoňajú pôrodnú izbu a teplý odvar vám pomôže uvoľniť sa a sústrediť sa na zrodenie vášho dieťatka.

POZITÍVNA AFIRMÁCIA

V baleniach po 1 a 6 kusoch nájdete jednu z piatich originálnych pôrodných afirmácií od Anny Kohútovej.

PREČO ANIČKA ZVOLILA TIETO BYLINKY?

Rozmarín bola mojou úplne prvou bylinkou, ktorú som začala prvýkrát používať priamo pri pôrode a bola mi odovzdaná mojou veľkou učiteľkou, pôrodnou babou a bylinkárkou Marisou Alcalá. Táto bylinka uvoľňuje hladké svalstvo, upokojuje, zmierňuje bolesť, prehrieva, je dezinfekčná a prebúdza v nás silnú ženu.

Maliník je najznámejšou bylinkou odporúčanou už pred pôrodom, od 36. týždňa tehotenstva. Maliník pôsobí stimulačne na hladké svalstvo maternice, zmäkčuje pôrodné cesty, znižuje riziko krvácania. Zmierňuje pôrodné bolesti a zlepšuje popôrodné zotavovanie, zmierňuje popôrodné kontrakcie, čistí maternicu a podporuje tvorbu mlieka.

Materina dúška – uvoľňuje kŕčovité sťahy maternice, zahrieva, zmierňuje bolesti, je posilňujúca, dezinfekčná, antibakteriálna a zvyšuje tvorbu mlieka.

Kapsička pastierska – je harmonizujúca bylinka, patrí k najznámejším bylinkám, ktoré zastavujú krvácanie. V minulosti sa bez nej nezaobišla žiadna pôrodná babica. Na maternicu pôsobí tonizačne a podporuje sťahy maternice a zlepšuje popôrodný návrat maternice do pôvodného stavu.

Verbena – železník lekársky – túto bylinku odporúča pôrodná asistentka I. Stadelmann už pred pôrodom na vyvolanie pôrodu. Verbena povzbudzuje hladké svalstvo maternice a podnecuje maternicu k efektívnym kontrakciám. Verbena zbavuje napätie a zvyšuje koncentráciu na pôrod.

 

Doplňujúce informácie

 

Uvolnění porodních cest - bylinná napářka před porodem a při něm

Jak a kdy si dopřát ženskou bylinnou napářku (NÁVOD)

Jak ženská bylinná napářka působí na ženské tělo i duši

Jak může ženská bylinná napářka pomoci ženě otěhotnět

Ženská bylinná napářka (obecné informace)