🌟 Júl 2024 🌟 Prebieha naďalej zľava na produkty k vaginálnej náparke - bylinné zmesi, stoličky. Osobné stretnutia pri rebozo masáži budú dostupné najbližšie týždne v okolí Karlových Varov či Plzne v Českej republike, kde sa na nejakú dobu aj s rebozom presúvam. 🔹Pre pomáhajúce profesie 🔹 Ak ste dula, pôrodná asistentka, rebozo terapeutka, rada pre vás vytvorím množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu na adresu eva@mojerebozo.sk

Úprava menštruácie

Bylinky pre vaginálne naparovanie.
Na výber rôzne veľkosti balenia.
Odosielame do 10 dní od prijatia platby.
Počet dávok ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (1 ks) Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 375/28G 375/168 375/336 Zvoľte variant
€3,30 €14,30 €24,50 od €3,30
Úprava menštruácie
Steamy 02 UM 12 2019
Akcia
Popis
Bylinky pre vaginálnu náparku v tejto zmesi sú vhodné pre ženy s kratšími menštruačnými cyklami, teda 27 dní a menej. Pomáhajú regulovať intenzitu krvácania a upravovať menštruačný cyklus. Čistia a posilňujú maternicu a taktiež podporujú krvotvorbu, čo je pri kratších cykloch dôležité. Sú očistné, antibakteriálne, relaxačné a zmierňujú príznaky PMS.
 
Zloženie

rebríček obyčajný vňať, kapsička pasttierska kapsula vňať, praslička roľná vňať, alchemilka obyčajná vňať, levanduľa lekárska kvet, ďatelina lúčny kvet, žihľava dvojdomá vňať, dobromyseľ obyčajná vňať, nechtík lekársky kvet (pozn.: nové zloženie bylinné zmesi 12/2019.

 

Upozornenie!!!

Neužívať vnútorne.

Doplňujúce informácie:

Jak a kdy si dopřát ženskou bylinnou napářku (NÁVOD)

Jak ženská bylinná napářka působí na ženské tělo i duši

Jak může ženská bylinná napářka pomoci ženě otěhotnět

Ženská bylinná napářka (obecné informace)