🌟 Júl 2024 🌟 Prebieha naďalej zľava na produkty k vaginálnej náparke - bylinné zmesi, stoličky. Osobné stretnutia pri rebozo masáži budú dostupné najbližšie týždne v okolí Karlových Varov či Plzne v Českej republike, kde sa na nejakú dobu aj s rebozom presúvam. 🔹Pre pomáhajúce profesie 🔹 Ak ste dula, pôrodná asistentka, rebozo terapeutka, rada pre vás vytvorím množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu na adresu eva@mojerebozo.sk

Sedadlo Steamy

Náparka so sedadlom STEAMY od teraz ešte jednoduchšie.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Kód: 396
€93,80
Sedadlo Steamy
PREČO STEAMY?
 
Steamy je navrhnuté tak, aby ste ho po použití jednoducho len odložili do šatníka, za skriňu alebo kdekoľvek vám napadne.
Vďaka jeho nízkej váhe a ideálnym rozmerom ho môžete vziať kedykoľvek a kdekoľvek so sebou alebo ho požičať inej žene.
 
Naparovacie sedátko Steamy je vďaka svojej funkčnosti a skladnosti ideálnym pomocníkom nielen všetkým ženám doma, ale aj dulám a pôrodným asistentkám, ktorým by nemalo chýbať v ich výbave.
Naparovacie sedátko Steamy je natoľko rozmerné, aby uspokojilo pohodlie každej ženy. Je vyrobené z vrstveného bukového dreva s jedinečnou kresbou. Jeho povrch je upravený zdravotne nezávadným lakom a vďaka jeho hladkému povrchu nevyžaduje zložitú údržbu. Sedátko je hygienicky udržateľné.
 
TECHNICKÉ INFORMÁCIE
 
Rozmery: 400 x 300 x 15 mm
Materiál: Vrstvené bukové drevo
Povrchová úprava: Zdravotne nezávadný lak (spĺňajúci normu EN71)
Hmotnosť: 1kg
 
Kategória: vaginálne naparovanie
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…