🌟 AKCIA do konca júna 2024 🌟 Rôzne zľavy z dôvodu presunu e-shopu a vyprázdňovania skladov. Potešte sa bylinkami na ženskú vaginálnu náparku či ďaľšími produktami v ponuke 🌹. 🔹Pre pomáhajúce profesie 🔹 Ak ste dula, pôrodná asistentka, rebozo terapeutka, rada pre vás vytvorím množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu na adresu eva@mojerebozo.sk

Ženská rebozo masáž - terapia

Celostné uvoľnenie - masáž tela i duše. Počas dvoch hodín tvoríme priestor pre rozhovor, oddych, masáž a jedinečný relax v rebozo šatkách.

Dostupnosť Skladom (10 ks)
Kód: 480
€60
Ženská rebozo masáž - terapia
Ženská rebozo masáž - terapia
Digitálny produkt
Ženská rebozo masáž - terapia
 
Celá masáž - terapia s mexickým Rebozom trvá približne dve hodiny. Často sa stretnutie predĺži. Cena sa v závislosti od času stretnutia nemení. 
 
Náklady na cestovné mimo okres Banská bystrica 0,50€ / km - v prípade že cestujem k Vám domov.
 
Keď stretnutie prebieha u vás doma, vyberte miesto na zemi, kde si počas masáže ľahnete. Všetky potrebné veci si nosím so sebou (hudba, karimatka, atď.). Zároveň je miesto na zemi potrebné vyčistiť v prípade že máte doma domáce zvieratá a mohli by sa mi chlpy dostať na šatky. 
 
Oblečenie vhodné na masáž - elastické a pohodlné. Zároveň poprosím nemať na sebe make-up a šperky.
 
Ste vítaná aj u mňa doma v Slovenskej Ľupči, v mojej relaxačnej miestnosti alebo môžeme využiť priestory v Banskej Bystrici kedy sa k cene priráta suma 10€
Pripravím pre nás aj teplé ceremoniálne kakao pri ktorom sa môžeme porozprávať.
Súčasťou masáže so šatkami je aj jemná olejová masáž rúk a nôh.
 
Budem sa veľmi tešiť na prípadné stretnutie a ladiť sa na to čo si máme odovzdať.
 
Z lásky k žene
Eva Kosmeľová
MOJEREBOZO.SK