Pre pomáhajúce profesie - dula, pôrodná asistentka, masérka vám viem vytvoriť množstevnú zľavu podľa počtu objednaných produktov. V prípade záujmu mi napíšte správu ce adresu eva@mojerebozo.sk

Láska

Bylinky pre vaginálne naparovanie.
Na výber rôzne veľkosti balenia.
Odosielame do 10 dní od prijatia platby.
Počet dávok ?
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€3,70 €14,70 €26 od €3,70
Relaxačná kvetinová zmes pre vaginálnu náparku.

 

Občas potrebujeme len jednoducho byť v tichu, upokojiť svoje myšlienky a uvedomiť si prítomný okamih skrz svoje telo. Túžime objať a zohriať svoje ženské orgány, nechať sa rozmaznávať vôňou byliniek. A tak sa posadíme nad teplú paru, navlečieme vlnené ponožky a zabalíme sa do deky. Cítime bezpečie domova. S láskou k sebe samej, s láskou jedna k druhej, s láskou k dcére, k priateľke, k mamičke si pripravujeme my ženy rituál ženskej bylinnej napárky už po tisíce rokov. Túto tradíciu uchovávame pre ďalšie generácie, pretože vieme, že keď sa v žene usídli teplo, potom zdravie a láska na seba nenechajú dlho čakať.

Bylinná zmes Láska je voňavá a na pohľad krásna. Rovnako ako my sme krásne a voňavé. Obsahuje kvety rastúce na zemi, a tiež vo vetvách stromov. Bylinky divoké aj kultivované, ktoré kvitnú rôzne - v lese, na lúke aj na záhrade, na horách, ale aj nížinách. Láska je plná náznakov a mystiky, môže nás priblížiť k zdroju v nás samotných. Je jemná aj silná, omamne voňavá, zároveň svieža a ošetrujúca. Lásku si môžeme dopriať bez ohľadu na vek a ročné obdobie.

Láska je bylinnou zmesou namiešanou zo siedmich kvetov, ktoré posilňujú srdce a maternicu, ladia menštruačný cyklus, uvoľňujú napätie tela, čistia krv, hoja rany a podporujú imunitný systém. Láska je magickou zmesou vďaka pozoruhodnej marinke vonnej, vzácnej poľnej nevädze, energickej ruži stolisti, ochrannej lipe, afrodiziakálnemu jazmínu, imunitu posilňujúcej strapatce purpurovej a nenápadnej sedmokráske.

Zloženie


lipkavec marinkový, nevädza lúčna, ruža stolistá kvet, lipa kvet, jazmín kvet, echinacea kvet, sedmokráska kvet

Súvisiace informácie:

Jak a kdy si dopřát ženskou bylinnou napářku (NÁVOD)

Jak ženská bylinná napářka působí na ženské tělo i duši

Jak může ženská bylinná napářka pomoci ženě otěhotnět

Ženská bylinná napářka (obecné informace)